Air Lips – nadmuchiwany leżak na festiwal? Tak!

надувной матрас airlips

Lato to czas fascynujących festiwali i odlotowych open air do białego rana. Zapewne macie już plany, dokąd wyruszycie w poszukiwaniu muzycznych wrażeń. Najwyższy więc czas, aby pomyśleć o tym, co zabierzecie ze sobą. Proponujemy lamzac Air Lips!

Wszystko co moje noszę ze sobą, bo jest to wygodne!

Organizatorzy różnych wydarzeń zazwyczaj biorą pod uwagę potrzeby swoich gości. Ale chyba jest oczywiste, że nikt nie zatroszczy się o was tak, jak wy sami zatroszczycie się o siebie. Transport materaca dmuchanego jest zdecydowanie niewygodny. Jeżeli oczywiście nie składa się on do rozmiarów połowy kartki z albumu. Takiego materaca nikt nie zauważy. Dopiero kiedy wygodnie się na nim rozłożymy zacznie budzić powszechne zainteresowanie. Wszyscy będą chcieli nas poznać.

Zofas Air Lips to pretekst do zawarcia nowych znajomości!

Wielkie festiwale są nie tylko wesołe i interesujące, ale również męczące. Nawet najbardziej wytrwali imprezowicze po kilku godzinach nieustających tańców i chodzenia po terenie festiwalu muszą się zdrzemnąć. Bądźcie przygotowani na pojawienie się wielu nowych znajomych i przyjaciół.

Leżak dmuchany – połóż się i odpocznij!
Leżak dmuchany – połóż się i odpocznij!

Zofas Air Lips to możliwość relaksu pomiędzy ścianami ulubionych DJ-ejów.

Jeżeli nie macie nastroju na towarzystwo, możecie śmiało wylegiwać się na leżaku i patrzeć w niebo. Musicie przecież mieć siły na rozrywkę, a czasu jest niewiele. Relaksujcie się więc do woli i o niczym nie myślcie. A kiedy poczujecie, że nabraliście sił, możecie po prostu zwinąć leżak Air Lips i włożyć go do specjalnego nie krępującego ruchów plecaka. Na dodatek możecie go zacząć wypożyczać od razu na feście.:)

Leżak nadmuchiwany Air Lips dla organizatorów event’ów

Organizacja strefy lounge oraz przestrzeni dla VIP-ów jest zawsze kosztowna. Dmuchane leżaki Air Lips pomogą zaoszczędzić wydatki na meble, zapewniając taki sam komfort. Dzięki unikalnej konstrukcji materaca może się na nim zmieścić kilka osób, łatwo się go przenosi z miejsca na miejsce, a jego napompowanie i spuszczenie powietrza zajmuje kilka sekund. Air Lips pozwala też na zmianę ilości mebli w zależności od napływu ludzi. Poza tym lamzac Air Lips oklejony znakami firmowymi może stać się wizytówką wydarzenia i będzie o nim przypominał w dowolnym miejscu i czasie. Stylowe leżaki wyglądają efektownie i tworzą niepowtarzalną atmosferę. Pomimo tego iż po złożeniu mają niewielkie gabaryty są odporne na wilgoć, mróz, śnieg i inne niekorzystne warunki pogodowe. Takie meble będą służyć długo i przeżyją niejedno wydarzenie. Więc po co przepłacać?:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *