Lepszy niż hamak i karimata! Air Lips – leżak nadmuchiwany o wadze 1,5 kg

Wypoczynek na świeżym powietrzu naprawdę pozwala „naładować akumulatory”. Możliwość wygrzewania się na słońcu czy relaks w cieniu drzew, kiedy możemy patrzeć w chmury i oddać się wyłącznie własnym myślom to niesamowita frajda. Nie ma nic piękniejszego od takich chwil. Chociaż my wiemy, że jest. Można robić dokładnie to samo, tylko leżąc na wielkim, wygodnym leżaku. Przy czym nie ma potrzeby zamawiania ciężarówki, żeby dowieźć swój ulubiony leżak do lasu. Leżak dmuchany AirLips łatwo zmieści się nawet w dziecięcym plecaku, a waży zaledwie 1,5 kg.

Trochę historii

Autorem pomysłu jest Holender Marijn Oomen. Wpadł on na pomysł tego genialnego wynalazku podczas trwania holenderskiego teleshow, będącego odpowiednikiem programu „Rekiny biznesu”. Należy zaznaczyć, że od idei zaprezentowanej 2010 r. do jej realizacji minęło zaledwie 5 lat i teraz holenderski leżak dla leniwych sprzedawany jest na całym świecie.

A’propos, nazwa lamzac w tłumaczeniu z języka holenderskiego oznacza „człowiek leniwy”. I nie ma nic złego w tym, że człowiek ma ochotę poleniuchować. Wręcz przeciwnie, leniuchowanie przez pewien czas jest nawet korzystne.

Nadmuchiwany leżak AirLips z materiału na spadochrony łatwo mieści się nawet w dziecięcym plecaku, a waży zaledwie 1,5 kg.

Z czego zrobiony jest Zofas AirLips

Mocny nylon Ripstop z którego szyte są spadochrony, wykonywany jest sprzęt dla alpinistów i innych sportów ekstremalnych, wytrzymuje obciążenie do 250 kg. Oznacza to, że człowiek o wadze 80 kg i więcej może śmiało wskoczyć na AirLips z rozpędu. Co więcej, mogą się na nim zmieścić nawet 2-3 takie osoby. Specjalna konstrukcja pomaga szybko nadmuchać leżak i długo utrzymuje formę, a co najważniejsze, waży 1,5 kilograma. Rozłożony leżak ma wymiary 225 х 95 cm, złożony 18 х 35 cm.

Można wybrać swój ulubiony kolor. Gama kolorystyczna zawiera wszystkie kolory tęczy plus czarny.

Sfera zastosowania Zofasa naprawdę robi wrażenie. Można na nim leżeć na brzegu ocenu w lecie, przepływać morza i rzeki lub też opalać się na nim w zimie w górach. Jest odporny na wszelkie wahania temperatury i zapewnia prawdziwy komfort. Niektórzy lubią spać na takim leżaku w swoim mieszkaniu. Poza tym Zofas to świetna opcja dla gości, którzy postanowili zostać do rana. I naprawdę nie ma potrzeby wyciągać z lamusa rozkładanego łóżka babci.

Jak napompować i spuścić powietrze z AirLips

Wydawać by się mogło, że tak duży leżak trzeba pompować godzinami, potem tak samo długo spuszczać z niego powietrze i że nie będzie można obejść się bez pompki. Otóż nie. Pomiędzy wyciągnięciem lamzaca z worka i możliwością położenia się na nim nie minie nawet minuta. Pompuje się właściwie sam i nie wymaga waszego wysiłku. Po prostu należy go rozwinąć w kierunku przeciwnym do kierunku wiatru, a następnie zapiąć i już można usadowić się wygodnie. Aby leżak nie został zniesiony przez wiatr, trzeba przywiązać go do ziemi lub do drzewa przy pomocy specjalnego metalowego haczyka.

Leżak dmuchany Air Lips można nadmuchać w ciągu 1 minuty.
Leżak dmuchany Air Lips można nadmuchać w ciągu 1 minuty.

Dlaczego warto kupić lamzac Air Lips?

Jeszcze nigdy pomysł wylegiwania się na słońcu nie wyglądał tak atrakcyjnie i prosto. Do realizacji wystarczy najbliższy park i niewielki plecaczek. I nie jest to jedyna przyczyna, dla której warto kupić leżak AirLips. Najskromniej licząc jest ich aż dziesięć:

  1. Zofas jest bardzo prosty w użyciu: przychodzisz, dmuchasz i kładziesz się;

  2. Jest bardzo lekki. Do komfortowego wypoczynku nie jest potrzebny samochód, w cieniu sosen mogą poleżeć amatorzy pieszych wycieczek i rowerzyści;

  3. Jest uniwersalny. Można go używać o każdej porze roku poza domem i we własnym mieszkaniu.

  4. Cena leżaka jest zachęcająca, a satysfakcja o wiele większa niż wydane pieniądze;

  5. Zofas jest bardzo pojemny. Mogą na nim komfortowo usiąść 3 osoby dorosłe albo 7 dzieci. :);

  6. Jest to idealny nośnik reklamy, który opowie o Was tam, gdzie każda inna reklama jest niemożliwa;

  7. Materac dmuchany Zofas AirLips możne być wykorzystywany zarówno w wodzie, jak i na brzegu. Jest znacznie bardziej wygody niż zwykły materac. Właściwości eksploatacyjne AirLips również są o wiele lepsze. Może on łatwo zastąpić hamak, karimatę, koc plażowy, nadmuchiwane koło czy banana;

  8. Nie musicie kupować mebli na działkę. Można kupić jeszcze kilka lamzaców;

  9. AirLips wytrzymuje wahania temperatur i stworzy komfortowe warunki nawet na zaśnieżonych stokach;

  10. Niewielka waga pozwala zabierać lamzac na wycieczki, jeżeli oczywiście nie masz w planie zdobycia Mount Everestu.

Można by długo wymieniać zalety dmuchanego leżaka, ale łatwiej jest po prostu kupić lamzac AirLips i przekonać się o wszystkich jego właściwościach. Jesteśmy pewni, że po przeprowadzeniu takiego eksperymentu będziecie chcieli podarować go swoim bliskim. I to będzie mądra decyzja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *