Leżaki nadmuchiwane Air Lips na przejażdżki rowerowe? Super, poproszę dwa!

ламзак для велосипедистов

Jeździsz na rowerze? Świetnie! Jak wynika z doświadczenia przejażdżki rowerowe są najlepszym antydepresantem, sposobem na zresetowanie organizmu i utrzymanie mięśni w odpowiedniej kondycji. Odpoczynek i relaks po takiej rowerowej wyprawie zapewnić może leżak dmuchany Air Lips, czyli lamzac.

Posiadówki na wygodnych materacach na brzegu jeziora lub morza stają się jednym z najlepszych wspomnień z każdego wyjazdu.

Do czego rowerzyście potrzebny jest leżak?

Oczywiście po to, żeby odpocząć. Możemy się założyć, że nie ma nic przyjemniejszego niż wypoczynek na świeżym powietrzu i wsłuchiwanie się w śpiew ptaków. A poopalać się? Na rowerze można dojechać do takich miejsc, do których pieszo dojść nie damy rady. Można więc znaleźć w ten sposób urokliwe miejsce, w którym będziemy zażywać kąpieli słonecznych na swoim osobistym leżaku. Jest on bardzo lekki, dlatego noszenie go nie wymaga wysiłku czy transportu samochodem. Złożony leżak Air Lips mieści się w niewielkim plecaku i waży 1,5 kg. Napełnienie leżaka powietrzem zajmuje kilka sekund i nie wymaga żadnego wysiłku. Później możemy się na nim opalać, pływać, czytać książkę, spać albo po prostu pogadać z przyjaciółmi i pośmiać się! Leżak dmuchany Air Lips może zmieścić 3 dorosłe osoby i 7 dzieci. Karimata raczej nie będzie mieć takich możliwości. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż lamzac Air Lips jest odporny na wilgoć i zmiany temperatury. Jednakowo dobrze sprawdza się na rozgrzanym piasku i na zaśnieżonym stoku. I nie ma w tym nic dziwnego. Mocny materiał RipStop, z którego został wykonany ze względu na swoje właściwości jest stosowany do produkcji sprzętu outdoor.

Dokąd możemy pojechać razem z leżakiem?

Rower to środek transportu, który zawiezie nas dokąd tylko chcemy o każdej porze dnia i nocy. Najwytrwalsi rowerzyści potrafią pokonać tysiące kilometrów na swoim żelaznym koniu. Początkujący nie muszą od razu wybierać się w tak daleką podróż, aby poczuć, ile radości może dać aktywny wypoczynek na rowerze. W mieście o wiele przyjemniej i łatwiej jest poruszać się na dwóch kółkach. Możemy wybrać się na piknik, przejażdżkę po pracy, na spotkanie z przyjaciółmi lub w odwiedziny. Nie mówiąc już o oszczędnościach. Zofas Air Lips rowerzystom zawsze się przyda. Spędzająć czas na świeżym powietrzu można wykorzystywać go jako leżak lub też sprzęt do pływania, rozrywkę dla dzieci i bardzo wygodny fotel dla tych, którzy pragną się zrelaksować, poopalać się i wyspać. W mieszkaniu mogą na nim przenocować goście. Wybieracie się na wycieczkę rowerową? Z własnego doświadczenia wiemy, że posiadówki na wygodnych materacach na brzegu jeziora lub morza pozostają w pamięci jako najlepiej spędzone chwile na wyjeździe. Spróbuj! Kup materac Air Lips z dużą zniżką już teraz!

This entry was posted in Blog and tagged .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *