P: W jakim kolorze mogę kupić nadmuchiwany leżak (lamzac) “Air Lips”? Czy możliwa jest produkcja na indywidualne zamówienie?
О: Nasze leżaki produkowane są w sześciu kolorach, zazwyczaj wszystkie są dostępne w magazynie i są gotowe do wysłania. Możemy również zrealizować indywidualne zamówienie w wybranym przez Ciebie kolorze, a także umieścić na nadmuchiwanym leżaku Air Lips oznakowanie zgodnie z życzeniem klienta.

P: W jakim terminie będę mógł otrzymać lamzac “Air Lips” po złożeniu zamówienia? Czy można zamówić przesyłkę pobraniową?
O: Wyślemy towar przesyłką priorytetową od razu po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia lub potwierdzenia wniesienia opłaty. Realizujemy oczywiście wysyłki pobraniowe, możemy również dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres.

P: Jaki jest koszt wysyłki?
О: Koszty wysyłki uzależnione są od cennika firmy realizującej dostawę. Ceny różnią sie w zależności od wymiarów przesyłki i wybranego adresu dostawy. Nadmuchiwane leżaki Air Lips – ważą 1,5 kg a średnia cena wysyłki wynosi 16 zł. Koszt dostawy pod wskazany adres obliczany jest indywidualnie.

P: Jak długo leżak Air Lips utrzymuje powietrze i może być używany?
О: Leżak Air Lips może być używany przez 6-8 godzin.

P: Jak spuścić powietrze z Air Lips?
О: To bardzo proste! 700 litrów powietrza znajdujące się w Air Lips można spuścić po otworzeniu otworów. Zacznij zwijać leżak Air Lips, na końcu złóż go na połowę i włóż do torby-plecaka, w którym będziesz mógł go wygodnie nosić lub przechowywać.

В: Jakie jest dopuszczalne obciążenie leżaków Air Lips?
О: Leżaki AirLips bez problemu są w stanie wytrzymać jednocześnie 3 osoby, czyli mniej więcej 250 kg. W zeszłym roku na Air Lips rozsiadło się pięciu potężnych facetów, było to śmieszne, ale leżak wytrzymał.

P: Czy można być pewnym, że Air Lips nie zostanie zdmuchnięty przez wiatr, kiedy będę na plaży albo na łące?
О: Zatroszczyliśmy się o to, żeby nie zepsuć Ci dnia. Zamontowaliśmy w Air Lips pętlę, którą można przymocować do ziemi lub piasku przy pomocy metalowego haka.

P: Czy mogę spać na leżaku Air Lips?
О: Bez żartów! Zdecydowanie tak! Air Lips zapewni słodki i spokojny sen.

P: Jakie są wymiary Air Lips po złożeniu i rozłożeniu?
О: Waga Air Lips – 1,5 kg, kiedy jest złożony mieści się w torbie o wymiarach 35 na 20 cm, kiedy jest rozłożony w całej swej okazałości jego wymiary wynoszą 225 na 95 cm.

P: Z jakiego materiału wykonane są leżaki Air Lips?
О: 100% sylikonu medycznego (żart) – taki sylikon znajdziemy wyłącznie w powiększonych ustach instagramowych ślicznotek. Nasze leżaki Air Lips są wykonane ze specjalnego nylonu RipStop, wykorzystywanego do produkcji spadochronów.

P: Na jakiej powierzchni można korzystać z Air Lips?
О: Z Air Lips można korzystać wszędzie. Leżak przechodził testy zarówno na ostrych kamieniach, w dżungli, na asfalcie, na trawie i piasku, jego wytrzymałość była sprawdzana na wodzie i nawet w pomieszczeniu.

P: Ile czasu potrzeba, aby nadmuchać leżak Air Lips? Czy pompka jest w komplecie?
О: 20 sekund, to rekord, z którego jest dumny cały nasz zespół. Przy czym nie używaliśmy pompki, ponieważ nie jest ona do niczego potrzebna.